Toimus jalgpalliturniir Terves kehas Püha Vaim 2020

19. septembril toimus Nike Arenal järjelt teine kristlike rehabilitatsioonikeskuste jalgpalliturniir „Terves kehas Püha Vaim“, kuhu olid osalema oodatud kõik organisatsioonid, kes igapäevaselt alkoholi- ja uimastisõltlastele abi osutavad. Turniirist võttis osa 11 meeskonda, mängijad olid kokku tulnud 13-nest erinevast organisatsioonist. Selle aasta erilisusest lähtuvalt ei saanud tulla mängima meeskonnad välismaalt.

Rändkarika viis koju Heategevusfond Taastõusmine, turniiril mängiti kahes alagrupis ning välja selgitatud järjestus oli:

  1. Heategevusfond Taastõusmine
  2. Convictus
  3. Päästearmee 1
  4. Uus Põlvkond

Ülejäänud tublid ja endast kõike andvad meeskonnad olid: Tallinna Sotisaaltöö keskus, Tallinna Vangla, Lootuse Sild, Samaaria Eesti, Living Israel – Hüüru, Living Israel – Nõmme ja Päästearmee 2.

Toimunud turniiri teeb eriliseks see, et suur enamus platsil jõudu katsunud jalgpallurid on endised sõltlased, kes on tänaseks alkohoolist ja uimastitest vabad.

Päästearmee väljapandud eriauhinna viisid koju: PARIM MÄNGIJA – Sergei (Convictus), PARIM VÄRAVAVAHT – Aleksei (Taastõusmine).

Auhindu ja toetust jagasid veel: RUG Mööblikauplus, Jalgpalli liit, ELISA, Samaaria Eesti Misjon, talunik Tõnu Paalits, Eha Sõda, Saku, Alecoq, Lantmännen Unibake Estonia.

Turniir sai teoks tänu Tallinna linnale ja EKNile. Eriline tänu Jalgpalli liidule kogu toetuse eest!

Täname mängijaid ja kaasaelajaid, ilma teieta poleks turniiri toimunud! Kohtumiseni uuel aastal!