Liis Borissenko

Liis Borissenko

Liis Borissenko on omandanud magistrikraadi Tallinna Ülikoolis pedagoogika erialal ning täiendõppena end arendanud turunduse ja juhtimise valdkondades. Ta on töötanud mitmetes organisatsioonides peamiselt kommunikatsiooni valdkonnas – Swedbank AS´is, Billy Grahami Evangeelses Assotsiatsioonis, kus festivalide kommunikatsioonijuhina korraldas festivale Eestis, Lätis ja Leedus. Samuti on ta olnud tegev Lootuse Küla MTÜ administratiivjuhina ning ka EKNK administratiivjuhina ja juhatuse liikmena.

Lisaks tööalastele juhitud ja käivitatud projektidele on Liis Borissenko olnud hõivatud mitmetes vabatahtlikkuse alusel toimivates organisatsioonides, olles olnud ka üheks EKNK Paldiski koguduse taasasutajaks ja juhatuse liikmeks.

Liis koos abikaasa Viljam Borissenkoga on EEKBL Oleviste koguduse liikmed, nende peres kasvab tütar.

2015 aastal õppisid Viljam ja Liis Borissenko isiklike otsingute ja kogemuste omandamise eesmärgil USA-s Floridas, Dunklin Memorial Camp´is Perekonna Taastamise kursustel. Nad on selles valdkonnas viinud läbi kursusi ning paarinõustamist perekondadele, kes vajavad abi.

Liis Borissenko on Oleviste Hoolekanne MTÜ juhatuse liige ja sõltlastele nõustamisteenust pakkuva VIVICUM OÜ juhatuse liige. 2022 aastast on Liis Borissenko Kodanikuühiskonna Sihtkapital (KÜSK) arenguekspert.